Liga Okręgowa Juniorów Starszych 2013/2014
Print
#1 17.08 15-08-2013 11:00 WKS Ślask 3 : 1 Czarni Jelcz
  15-08-2013 11:00 Forza Wrocław 4 : 2 Pogoń Syców
  15-08-2013 11:00 Polonia Środa 3 : 0 MKP Wołów
  15-08-2013 11:00 Parasol 1 : 1 KP Brzeg Dolny
  15-08-2013 11:00 Pogoń Oleśnica 6 : 1 GKS Kobierzyce
  15-08-2013 11:00 Piast Żmigród 3 : 1 ITS Ślęza
  15-08-2013 11:00 Orzeł Pawłowice 3 : 2 Wiwa Goszcz
  15-08-2013 11:00 Strzelinianka 2 : 2 Lotnik Tward.

#2 24.08 24-08-2013 11:00 Pogoń Syców 4 : 2 Pogoń Oleśnica
  24-08-2013 11:00 MKP Wołów 1 : 7 Wiwa Goszcz
  24-08-2013 11:00 Lotnik Tward. 3 : 1 Polonia Środa
  24-08-2013 11:00 KP Brzeg Dolny 1 : 4 WKS Ślask
  24-08-2013 11:00 Parasol 1 : 2 Orzeł Pawłowice
  24-08-2013 11:00 ITS Ślęza 2 : 4 Strzelinianka
  24-08-2013 11:00 Czarni Jelcz 3 : 3 Forza Wrocław
  24-08-2013 11:00 GKS Kobierzyce 0 : 7 Piast Żmigród

#3. 31.08 31-08-2013 11:00 MKP Wołów 1 : 2 Lotnik Tward.
  31-08-2013 11:00 Parasol 1 : 6 Wiwa Goszcz
  31-08-2013 11:00 Forza Wrocław 2 : 5 KP Brzeg Dolny
  31-08-2013 11:00 Piast Żmigród 5 : 2 Pogoń Syców
  31-08-2013 11:00 Pogoń Oleśnica 3 : 1 Czarni Jelcz
  31-08-2013 11:00 Strzelinianka 13 : 0 GKS Kobierzyce
  31-08-2013 11:00 Polonia Środa 0 : 5 ITS Ślęza
  31-08-2013 11:00 WKS Ślask 2 : 0 Orzeł Pawłowice

#4. 07.09 07-09-2013 11:00 GKS Kobierzyce 1 : 9 Polonia Środa
  07-09-2013 11:00 Pogoń Syców 4 : 0 Strzelinianka
  07-09-2013 11:00 Lotnik Tward. 3 : 2 Wiwa Goszcz
  07-09-2013 11:00 KP Brzeg Dolny 3 : 1 Pogoń Oleśnica
  07-09-2013 11:00 Parasol 0 : 8 WKS Ślask
  07-09-2013 11:00 ITS Ślęza 3 : 0 MKP Wołów
  07-09-2013 11:00 Orzeł Pawłowice 1 : 4 Forza Wrocław
  07-09-2013 11:00 Czarni Jelcz 0 : 4 Piast Żmigród

#5. 15.09 14-09-2013 11:00 Strzelinianka 1 : 0 Czarni Jelcz
  14-09-2013 11:00 Lotnik Tward. 1 : 2 ITS Ślęza
  14-09-2013 11:00 Pogoń Oleśnica 1 : 1 Orzeł Pawłowice
  14-09-2013 11:00 MKP Wołów 5 : 5 GKS Kobierzyce
  14-09-2013 11:00 Forza Wrocław 4 : 1 Parasol
  14-09-2013 11:00 Polonia Środa 3 : 1 Pogoń Syców
  14-09-2013 11:00 WKS Ślask 9 : 0 Wiwa Goszcz
  15-09-2013 11:00 Piast Żmigród 1 : 2 KP Brzeg Dolny

#6. 21.09 21-09-2013 11:00 Parasol 1 : 4 Pogoń Oleśnica
  21-09-2013 11:00 Pogoń Syców 1 : 1 MKP Wołów
  21-09-2013 11:00 Orzeł Pawłowice 1 : 4 Piast Żmigród
  21-09-2013 11:00 GKS Kobierzyce 1 : 5 Lotnik Tward.
  21-09-2013 11:00 KP Brzeg Dolny 6 : 1 Strzelinianka
  21-09-2013 11:00 Wiwa Goszcz 4 : 4 ITS Ślęza
  21-09-2013 11:00 Czarni Jelcz 0 : 3 Polonia Środa
  21-09-2013 11:00 WKS Ślask 6 : 2 Forza Wrocław

#7. 28-09 28-09-2013 11:00 Polonia Środa 0 : 4 KP Brzeg Dolny
  28-09-2013 11:00 ITS Ślęza 10 : 0 GKS Kobierzyce
  28-09-2013 11:00 Strzelinianka 2 : 3 Orzeł Pawłowice
  28-09-2013 11:00 Lotnik Tward. 3 : 3 Pogoń Syców
  28-09-2013 11:00 Forza Wrocław 3 : 3 Wiwa Goszcz
  28-09-2013 11:00 MKP Wołów 0 : 8 Czarni Jelcz
  28-09-2013 11:00 Pogoń Oleśnica 0 : 8 WKS Ślask
  29-09-2013 11:00 Piast Żmigród 6 : 1 Parasol

#8. 5.10 05-10-2013 11:00 Parasol 2 : 1 Strzelinianka
  05-10-2013 11:00 Pogoń Syców 1 : 5 ITS Ślęza
  05-10-2013 11:00 Orzeł Pawłowice 2 : 2 Polonia Środa
  05-10-2013 11:00 Wiwa Goszcz 4 : 2 GKS Kobierzyce
  05-10-2013 11:00 KP Brzeg Dolny 5 : 1 MKP Wołów
  05-10-2013 11:00 WKS Ślask 6 : 4 Piast Żmigród
  05-10-2013 11:00 Czarni Jelcz 4 : 1 Lotnik Tward.
  05-10-2013 11:00 Forza Wrocław 1 : 0 Pogoń Oleśnica

#9. 13.10 12-10-2013 11:00 MKP Wołów 5 : 0 Orzeł Pawłowice
  12-10-2013 11:00 Polonia Środa 4 : 1 Parasol
  12-10-2013 11:00 GKS Kobierzyce 0 : 4 Pogoń Syców
  12-10-2013 11:00 Pogoń Oleśnica 8 : 2 Wiwa Goszcz
  12-10-2013 11:00 ITS Ślęza 2 : 1 Czarni Jelcz
  12-10-2013 11:00 Strzelinianka 0 : 6 WKS Ślask
  12-10-2013 11:00 Lotnik Tward. 2 : 1 KP Brzeg Dolny
  13-10-2013 11:00 Piast Żmigród 8 : 2 Forza Wrocław

#10. 19.10 19-10-2013 11:00 Pogoń Oleśnica 1 : 4 Piast Żmigród
  19-10-2013 11:00 Czarni Jelcz 8 : 1 GKS Kobierzyce
  19-10-2013 11:00 Parasol 4 : 3 MKP Wołów
  19-10-2013 11:00 Wiwa Goszcz 4 : 3 Pogoń Syców
  19-10-2013 11:00 Orzeł Pawłowice 3 : 4 Lotnik Tward.
  19-10-2013 11:00 WKS Ślask 11 : 1 Polonia Środa
  19-10-2013 11:00 KP Brzeg Dolny 2 : 1 ITS Ślęza
  19-10-2013 11:00 Forza Wrocław 2 : 1 Strzelinianka

#11. 26.10 27-10-2013 11:00 Piast Żmigród 4 : 1 Wiwa Goszcz
  27-10-2013 11:00 Lotnik Tward. 4 : 2 Parasol
  27-10-2013 11:00 Pogoń Syców 2 : 4 Czarni Jelcz
  27-10-2013 11:00 Strzelinianka 2 : 1 Pogoń Oleśnica
  27-10-2013 11:00 GKS Kobierzyce 0 : 9 KP Brzeg Dolny
  27-10-2013 11:00 MKP Wołów 2 : 10 WKS Ślask
  27-10-2013 11:00 ITS Ślęza 4 : 0 Orzeł Pawłowice
  27-10-2013 11:00 Polonia Środa 4 : 7 Forza Wrocław

#12. 2.11 03-11-2013 11:00 Piast Żmigród 2 : 2 Strzelinianka
  03-11-2013 11:00 KP Brzeg Dolny 2 : 1 Pogoń Syców
  03-11-2013 11:00 Pogoń Oleśnica 0 : 6 Polonia Środa
  03-11-2013 11:00 Wiwa Goszcz 3 : 0 Czarni Jelcz
  03-11-2013 11:00 Parasol 2 : 6 ITS Ślęza
  03-11-2013 11:00 WKS Ślask 3 : 2 Lotnik Tward.
  03-11-2013 11:00 Orzeł Pawłowice 4 : 1 GKS Kobierzyce
  03-11-2013 11:00 Forza Wrocław 1 : 2 MKP Wołów

#13. 9.11 09-11-2013 00:00 Czarni Jelcz 0 : 1 KP Brzeg Dolny
  09-11-2013 00:00 Polonia Środa 1 : 9 Piast Żmigród
  09-11-2013 00:00 Pogoń Syców 1 : 2 Orzeł Pawłowice
  09-11-2013 00:00 Strzelinianka 1 : 1 Wiwa Goszcz
  09-11-2013 00:00 GKS Kobierzyce 4 : 1 Parasol
  09-11-2013 00:00 ITS Ślęza 1 : 3 WKS Ślask
  09-11-2013 00:00 MKP Wołów 2 : 1 Pogoń Oleśnica
  09-11-2013 00:00 Lotnik Tward. 2 : 3 Forza Wrocław

#14. 16.11 17-11-2013 11:00 Piast Żmigród 8 : 2 MKP Wołów
  17-11-2013 11:00 Orzeł Pawłowice 4 : 3 Czarni Jelcz
  17-11-2013 11:00 Strzelinianka 2 : 2 Polonia Środa
  17-11-2013 11:00 Wiwa Goszcz 2 : 1 KP Brzeg Dolny
  17-11-2013 11:00 Pogoń Oleśnica 1 : 7 Lotnik Tward.
  17-11-2013 11:00 WKS Ślask 16 : 0 GKS Kobierzyce
  17-11-2013 11:00 Parasol 2 : 3 Pogoń Syców
  17-11-2013 11:00 Forza Wrocław 0 : 6 ITS Ślęza

#15. 23.11 23-11-2013 11:00 KP Brzeg Dolny 0 : 0 Orzeł Pawłowice
  23-11-2013 11:00 MKP Wołów 0 : 3 Strzelinianka
  23-11-2013 11:00 Czarni Jelcz 0 : 2 Parasol
  23-11-2013 11:00 Polonia Środa 2 : 3 Wiwa Goszcz
  23-11-2013 11:00 ITS Ślęza 4 : 0 Pogoń Oleśnica
  23-11-2013 11:00 Pogoń Syców 2 : 4 WKS Ślask
  23-11-2013 11:00 Lotnik Tward. 5 : 4 Piast Żmigród
  23-11-2013 11:00 GKS Kobierzyce 1 : 2 Forza Wrocław

#16. 22.03 22-03-2014 15:00 GKS Kobierzyce 1 : 2 Pogoń Oleśnica
  22-03-2014 15:00 Wiwa Goszcz 2 : 0 Orzeł Pawłowice
  22-03-2014 15:00 ITS Ślęza 6 : 1 Piast Żmigród
  22-03-2014 15:00 KP Brzeg Dolny 3 : 1 Parasol
  22-03-2014 15:00 Lotnik Tward. 1 : 1 Strzelinianka
  22-03-2014 15:00 Czarni Jelcz 0 : 5 WKS Ślask
  22-03-2014 15:00 Pogoń Syców 1 : 2 Forza Wrocław
  22-03-2014 15:00 MKP Wołów 1 : 4 Polonia Środa

#17. 29.03 29-03-2014 11:00 Pogoń Oleśnica 1 : 1 Pogoń Syców
  29-03-2014 11:00 Strzelinianka 1 : 2 ITS Ślęza
  29-03-2014 11:00 WKS Ślask 3 : 0 KP Brzeg Dolny
  29-03-2014 11:00 Parasol 2 : 2 Orzeł Pawłowice
  29-03-2014 15:00 MKP Wołów 2 : 3 Wiwa Goszcz
  29-03-2014 15:00 Polonia Środa 4 : 1 Lotnik Tward.
  29-03-2014 15:00 Forza Wrocław 4 : 2 Czarni Jelcz
  29-03-2014 15:00 Piast Żmigród 5 : 0 GKS Kobierzyce

#18. 5.04 04-04-2014 16:00 ITS Ślęza 5 : 0 Polonia Środa
  05-04-2014 11:00 Wiwa Goszcz 2 : 0 Parasol
  05-04-2014 16:00 Pogoń Syców 2 : 0 Piast Żmigród
  05-04-2014 16:00 Orzeł Pawłowice 0 : 9 WKS Ślask
  05-04-2014 16:00 GKS Kobierzyce 0 : 6 Strzelinianka
  05-04-2014 16:00 KP Brzeg Dolny 4 : 1 Forza Wrocław
  05-04-2014 16:00 Czarni Jelcz 2 : 1 Pogoń Oleśnica
  05-04-2014 16:00 Lotnik Tward. 5 : 0 MKP Wołów

#19. 12.04 12-04-2014 10:00 WKS Ślask 13 : 0 Parasol
  12-04-2014 17:00 Lotnik Tward. 4 : 1 Wiwa Goszcz
  12-04-2014 17:00 Piast Żmigród 2 : 1 Czarni Jelcz
  12-04-2014 17:00 MKP Wołów 1 : 4 ITS Ślęza
  12-04-2014 17:00 Pogoń Oleśnica 1 : 4 KP Brzeg Dolny
  12-04-2014 17:00 Polonia Środa 5 : 0 GKS Kobierzyce
  12-04-2014 17:00 Forza Wrocław 0 : 1 Orzeł Pawłowice
  12-04-2014 17:00 Strzelinianka 2 : 0 Pogoń Syców

#20. 26.04 26-04-2014 11:00 Czarni Jelcz 1 : 2 Strzelinianka
  26-04-2014 11:00 Parasol 1 : 3 Forza Wrocław
  26-04-2014 11:00 Pogoń Syców 0 : 1 Polonia Środa
  26-04-2014 11:00 Orzeł Pawłowice 7 : 2 Pogoń Oleśnica
  26-04-2014 11:00 GKS Kobierzyce 3 : 0 MKP Wołów
  26-04-2014 11:00 KP Brzeg Dolny 6 : 2 Piast Żmigród
  26-04-2014 11:00 ITS Ślęza 3 : 0 Lotnik Tward.
  26-04-2014 17:00 Wiwa Goszcz 0 : 8 WKS Ślask

#21. 30.04 30-04-2014 17:00 ITS Ślęza 2 : 1 Wiwa Goszcz
  30-04-2014 17:00 Strzelinianka 2 : 3 KP Brzeg Dolny
  30-04-2014 17:00 Lotnik Tward. 7 : 1 GKS Kobierzyce
  30-04-2014 17:00 Piast Żmigród 1 : 1 Orzeł Pawłowice
  30-04-2014 17:00 MKP Wołów 0 : 3 Pogoń Syców
  30-04-2014 17:00 Pogoń Oleśnica 3 : 0 Parasol
  30-04-2014 17:00 Polonia Środa 3 : 1 Czarni Jelcz
  30-04-2014 17:00 Forza Wrocław 2 : 8 WKS Ślask

#22. 3.05 03-05-2014 17:00 Wiwa Goszcz 4 : 1 Forza Wrocław
  03-05-2014 17:00 KP Brzeg Dolny 3 : 1 Polonia Środa
  03-05-2014 17:00 WKS Ślask 3 : 0 Pogoń Oleśnica
  03-05-2014 17:00 Czarni Jelcz 3 : 0 MKP Wołów
  03-05-2014 17:00 Parasol 1 : 4 Piast Żmigród
  03-05-2014 17:00 Pogoń Syców 1 : 4 Lotnik Tward.
  03-05-2014 17:00 Orzeł Pawłowice 1 : 0 Strzelinianka
  03-05-2014 17:00 GKS Kobierzyce 0 : 8 ITS Ślęza

#23. 10.05 10-05-2014 17:00 Polonia Środa 3 : 1 Orzeł Pawłowice
  10-05-2014 17:00 GKS Kobierzyce 0 : 1 Wiwa Goszcz
  10-05-2014 17:00 Strzelinianka 5 : 0 Parasol
  10-05-2014 17:00 ITS Ślęza 2 : 0 Pogoń Syców
  10-05-2014 17:00 Piast Żmigród 1 : 5 WKS Ślask
  10-05-2014 17:00 Lotnik Tward. 4 : 3 Czarni Jelcz
  10-05-2014 17:00 MKP Wołów 0 : 3 KP Brzeg Dolny
  10-05-2014 17:00 Pogoń Oleśnica 3 : 4 Forza Wrocław

#24. 17.05 17-05-2014 11:00 Parasol 3 : 2 Polonia Środa
  17-05-2014 17:00 Wiwa Goszcz 3 : 1 Pogoń Oleśnica
  17-05-2014 17:00 Orzeł Pawłowice 3 : 0 MKP Wołów
  17-05-2014 17:00 Forza Wrocław 0 : 1 Piast Żmigród
  17-05-2014 17:00 KP Brzeg Dolny 3 : 3 Lotnik Tward.
  17-05-2014 17:00 WKS Ślask 5 : 1 Strzelinianka
  17-05-2014 17:00 Czarni Jelcz 0 : 3 ITS Ślęza
  17-05-2014 17:00 Pogoń Syców 4 : 2 GKS Kobierzyce

#25. 24.05 24-05-2014 17:00 Pogoń Syców 0 : 3 Wiwa Goszcz
  24-05-2014 17:00 MKP Wołów 0 : 3 Parasol
  24-05-2014 17:00 GKS Kobierzyce 1 : 4 Czarni Jelcz
  24-05-2014 17:00 Polonia Środa 0 : 9 WKS Ślask
  24-05-2014 17:00 ITS Ślęza 1 : 3 KP Brzeg Dolny
  24-05-2014 17:00 Strzelinianka 4 : 2 Forza Wrocław
  24-05-2014 17:00 Lotnik Tward. 0 : 4 Orzeł Pawłowice
  24-05-2014 17:00 Piast Żmigród 2 : 3 Pogoń Oleśnica

#26. 31.05 31-05-2014 17:00 Wiwa Goszcz 2 : 4 Piast Żmigród
  31-05-2014 17:00 Parasol 0 : 2 Lotnik Tward.
  31-05-2014 17:00 Pogoń Oleśnica 5 : 0 Strzelinianka
  31-05-2014 17:00 Orzeł Pawłowice 2 : 3 ITS Ślęza
  31-05-2014 17:00 KP Brzeg Dolny 6 : 0 GKS Kobierzyce
  31-05-2014 17:00 Forza Wrocław 2 : 3 Polonia Środa
  31-05-2014 17:00 Czarni Jelcz 0 : 1 Pogoń Syców
  31-05-2014 17:00 WKS Ślask 3 : 0 MKP Wołów

#27. 04.06 04-06-2014 17:00 Czarni Jelcz 0 : 3 Wiwa Goszcz
  04-06-2014 17:00 Lotnik Tward. 1 : 1 WKS Ślask
  04-06-2014 17:00 Pogoń Syców 2 : 4 KP Brzeg Dolny
  04-06-2014 17:00 MKP Wołów 0 : 3 Forza Wrocław
  04-06-2014 17:00 GKS Kobierzyce 2 : 1 Orzeł Pawłowice
  04-06-2014 17:00 Polonia Środa 2 : 5 Pogoń Oleśnica
  04-06-2014 17:00 ITS Ślęza 9 : 1 Parasol
  04-06-2014 17:00 Strzelinianka 2 : 1 Piast Żmigród

#28. 07.06 07-06-2014 17:00 Wiwa Goszcz 2 : 2 Strzelinianka
  07-06-2014 17:00 WKS Ślask 4 : 1 ITS Ślęza
  07-06-2014 17:00 Piast Żmigród 6 : 1 Polonia Środa
  07-06-2014 17:00 Parasol 5 : 0 GKS Kobierzyce
  07-06-2014 17:00 Pogoń Oleśnica 3 : 0 MKP Wołów
  07-06-2014 17:00 Orzeł Pawłowice 4 : 0 Pogoń Syców
  07-06-2014 17:00 Forza Wrocław 0 : 7 Lotnik Tward.
  07-06-2014 17:00 KP Brzeg Dolny 2 : 1 Czarni Jelcz

#29. 14.06 14-06-2014 17:00 KP Brzeg Dolny 1 : 3 Wiwa Goszcz
  14-06-2014 17:00 ITS Ślęza 3 : 3 Forza Wrocław
  14-06-2014 17:00 Czarni Jelcz 1 : 1 Orzeł Pawłowice
  14-06-2014 17:00 Lotnik Tward. 1 : 3 Pogoń Oleśnica
  14-06-2014 17:00 Pogoń Syców 2 : 1 Parasol
  14-06-2014 17:00 MKP Wołów 0 : 3 Piast Żmigród
  14-06-2014 17:00 GKS Kobierzyce 1 : 7 WKS Ślask
  14-06-2014 17:00 Polonia Środa 1 : 1 Strzelinianka

#30. 21.06 21-06-2014 17:00 Forza Wrocław - : - GKS Kobierzyce
  21-06-2014 17:00 Wiwa Goszcz - : - Polonia Środa
  21-06-2014 17:00 WKS Ślask - : - Pogoń Syców
  21-06-2014 17:00 Strzelinianka - : - MKP Wołów
  21-06-2014 17:00 Piast Żmigród - : - Lotnik Tward.
  21-06-2014 17:00 Parasol - : - Czarni Jelcz
  21-06-2014 17:00 Pogoń Oleśnica - : - ITS Ślęza
  21-06-2014 17:00 Orzeł Pawłowice - : - KP Brzeg Dolny

Sparing ze Środą Ślaską w obiektywie

  • Nasza jedenastka - nie mamy znów rezerwowych :(
  • Debiut Kacpra oraz ... sędziego
  • Zagramy znowu razem !
  • To jak z tymi karnymi ?
  • Czapeczka po chorobie mus :)
  • Jak dorwę tych co nie przyjechali ...
  • Ostoja defensywy
  • Pomoc .... y ?
  • Nasza krótka ... ale jaka ... ławka !!!
  • Może i kurcze ... w pomocy ?
  • Widziałeś tego w zielonym ?!
  • A teraz idziemy ... na jednego
  • sroda sparing 01
  • sroda sparing 02
  • sroda sparing 03
  • sroda sparing 04
  • sroda sparing 05
  • sroda sparing 06
  • sroda sparing 07
  • sroda sparing 08
  • sroda sparing 09
  • sroda sparing 10
  • sroda sparing 11
  • sroda sparing 12